| anonim_4396 a întrebat:

Cine a folosit placa de par Philips HP8342/00 o rog frumos sa imi spuna si mie daca e buna, cum intinde parul si daca efectul cu ioni reduce arderea firului de par. Multumesc!

2 răspunsuri:
| GenetiX a răspuns:

Nu am folosit asa ceva nici nu as avea cum. Dar pot sa-ti spun ca produsele Philips sunt excelente, si pentru ca beneficiaza de placi ceramice va expune firul de par la mai putine probleme cu conditia ca temperatura optima sa fie aleasa corect. Totusi, chestia cu ionizarea e cam nula, e mai mult marketing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am folosit.o si sunt f. multumita de ea, am parul cret si indreapta f bine love struck. Iti face parul foarte fin, dar orice placa arde sa stii de aceea trebuie. sa folosesti protectie happy. Eu ti.o recomand cu cea mai mare placere este f. buna love struck.