| xilotto a întrebat:

Cine a purtat vreodata lentile de contact colorate sa imi spuna daca isi merita bani?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Am purtat o perioada lentile de contact de un albastru marin foarte frumos (am ochii verzi-albastrui), si pot sa spun, ca merita banii. Mai ales ca nu sunt exagerat de scumpe, se gasesc si la 70 RON. Merita sa-i porti, mai ales daca vrei sa faci o sedinta foto. Ochii ies in poze perfecti, cu un contur al irisului bine definit. Succes!

P. S. dar se presupune, ca ii vei purta doar ocazional, nu ti-as recomanda sa-i porti zilnic.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@bogdantri, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!

| Unique a răspuns:

Eu am 5 culori diferite, in solutii speciale, si sunt valabile mult timpwinkingwinkingLe-am luat cu 85 ron, isi merita banii daca stii de unde sa iei, la mine si acum sunt bune, si nu am probleme, mai ales ca de haloween o sa port rosii
hee heelaughingde abia astept, sunt bune zic eu, fiecare cu parerea lui

| Bondarel99 a răspuns:

A purtat o fata de la mine din clasa si le pierdea tot timpul.Nu prea cred ca isi merita banii pentru ca iti strica ochii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14 ani purtam zilnic dar nu pentru ca aveam o problema ci pentru ca nu imi placea culoarea ochilor mei si atunci mi-am stricat ochii si a trebuit sa port ochelari dar nu am vrut si tot lentile mi-am pus.Nu merita sa iti strici vederea doar ca sa pari mai misto, vederea ti-o recapeti greu deci nu incerca. Funda?

| ionutzuu a răspuns:

Sincep a purtat o verisoara de amea.si a zis ca sunt foarte bune.

| ionutzuu a răspuns:

Sincer a purtat o verisoara de amea.si a zis ca sunt foarte bune.