| DENY1993 a întrebat:

Cine e cea mai frumoasa? http://1001golos.ru/527802

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur ca alina.

| PuFaRiNaIsThEoNe a răspuns:

Sara imi place mai mult si Anca ii frumusica...

| PsyhoWoman a răspuns:

Mda! ati ales-o pe alina pentru ca in rolul principal laughing) Pariu cu viata? o porcarie! a da sara mai merge restul sunt varza tongue

| LoveForShania a răspuns:

Sara si cu Alexia sunt cele mai frumoase.
Alina pare prea badarana.

| georgiana999 a răspuns:

Alexia e cea mai frumoasa( are ochii aia mari si albastri si parul mereu cu volum ). Alina e cam uratica ( sprancenele fara forma parul lins si buclat in acelasi timp si n-are trasaturi finute deloc) Cristina e draguta dar are aerul ala de copil rasfatat si asat cam strica.Sara e o fata super dar are un stil din ce in ce mai extravagant nu ma amir daca va ajunge ca lady agga; iar faptul ca are fata rotunda rotunda si-a mai facut si tunsoarea bob facndui fata ca o mazare uriasa. Andrada are un zambet super dragut dar e schiloada rau n-are pic de muschi pe ea si mai poarta si tricouri largi ca sa se vada si mai si iar parul asa lasat simplu fara un accesoriu macar pare banal.