| DENY1993 a întrebat:

Cine e cea mai frumoasa? http://1001golos.ru/527802

5 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Sara si cu Alexia sunt cele mai frumoase.
Alina pare prea badarana.

| georgiana999 a răspuns:

Alexia e cea mai frumoasa( are ochii aia mari si albastri si parul mereu cu volum ). Alina e cam uratica ( sprancenele fara forma parul lins si buclat in acelasi timp si n-are trasaturi finute deloc) Cristina e draguta dar are aerul ala de copil rasfatat si asat cam strica.Sara e o fata super dar are un stil din ce in ce mai extravagant nu ma amir daca va ajunge ca lady agga; iar faptul ca are fata rotunda rotunda si-a mai facut si tunsoarea bob facndui fata ca o mazare uriasa. Andrada are un zambet super dragut dar e schiloada rau n-are pic de muschi pe ea si mai poarta si tricouri largi ca sa se vada si mai si iar parul asa lasat simplu fara un accesoriu macar pare banal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur ca alina.

| PsyhoWoman a răspuns:

Mda! ati ales-o pe alina pentru ca in rolul principal laughing) Pariu cu viata? o porcarie! a da sara mai merge restul sunt varza tongue

| PuFaRiNaIsThEoNe a răspuns:

Sara imi place mai mult si Anca ii frumusica...