| Miru_7720 a întrebat:

Cine e mai frumoasa? Jessica Alba sau Pamela Anderson? Dar dintre Kristen Stewart si Dakota Fanning?

Răspuns Câştigător
| OliviaHoran a răspuns:

Jessica Alba si Kristen Stewart

GossipGirl

9 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Jessica Alba.
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Dakota Fanning.
http://www.google.ro/......tp?/imgres 56&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=783&vpy=315&dur=834&hovh=241&hovw=200&tx=134&ty=185&ei=9JIcTbDXAsKV8QPkz_j9Bg&oei=9JIcTbDXAsKV8QPkz_j9Bg&esq=1&page=1&ndsp=28&ved=1t:429, r:27, s:0&biw=1024&bih=677

Pa-pa!
Biby

| tpuu a răspuns:

Jessica Alba sau Pamela Anderson=Jessica Alda.Merge si Pamela Anderson dar la unele pozewinking. la alte poze nu stiu, cum are buzele :]]/big grin.Parerea mea.
Kristen Stewart si Dakota Fanning=Kristen Stewart.big grin

| PunkLollipop98 a răspuns:

Jessica Alba e frumusica.Insa dintre Kristen si Dakota nu as putea alege deoarece nu imi place nici una. Dar hai sa zic Dakota.

| denyiuly a răspuns:

Pamelea andersen dakota fanning

| Hadley a răspuns:

La prima:Jessica Alba si la a doua Kristen Stewart
dupa mine asa e

| Monique1 a răspuns:

Pai.
ar fi fost Pamela Anderson, dar a inceput sa-mbatraneasca, deci Jessica Alba
si Kristen Stewart.^^

| aliss23 a răspuns:

Jessica Alba si Kristen Stewart!

| U4Me a răspuns:

As spune ca la prima intrebare este Jessica Alba, iar la a doua habar n-am amandoua sunt frumoase.