| MirellaG a întrebat:

Cine imi spune si mie ceva magazine de haine din cluj, in afara celor din mall-uri...

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Sunt zeci de magazine concentrate in zona centrala a orasului si pe strazile adiacente : p-ta Unirii,B-dul Eroilor, str. Iuliu Maniu, B-dul 21 Dec., str. Regele Ferdinand, str. Napoca, Str.Memorandumului, P-ta Mihai Viteazu

| AdeNoid a răspuns:

Pai...nu prea stiu magazine de haine care nu sunt in malluri dar uite unul care are haine super si destul de ieftine: Campagnolo(Campaniolo)~prin Marasti