| iuliana_soci a întrebat:

Care mall din Capitala are cele mai tari magazine de haine?

Răspuns Câştigător
| elena_olteanu a răspuns:

Eu merg in Plaza, pentru ca e singurul loc unde gasesc haine Zara.

10 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Cele mai tari magazine de haine sunt in Baneasa Shopping City. eu acolo merg mereu cand imi iau haine.

eileen
| eileen a răspuns:

Baneasa SHopping Center, e cel mai tare, parerea mea, imi fac cumparaturile de acolo cand am bani, si nu trebuie sa vin cu cardul neaparat, gasesti si preturi accesibile, calitate, modern, tot ce vrei.

| georgehari a răspuns:

Adică cele mai scumpe şi mai kitchoase haine de marcă? Cred că Bucureşti Mall - Vitan.

| georgehari a răspuns:

*kitschoase

| Swabia a răspuns:

Hmm...toate magazinele tarihee heehee hee...interesant! Oare din ce fel de caramida sunt construite!laughingtongue

| alessandra a răspuns:

Cel cu cea mai mare oferta de magazine si produse mi se pare cel din Baneasa.Este imposibil sa cauti ceva anume si sa nu gasesti acolo.Si contrar altor pareri, nu toate hainele de aici sunt inaccesibile ca si pret.Eu din Baneasa imi iau hainele si mi se pare ok raportul calitate-pret, tinand cont de faptul ca nu am un mega salariuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bucuresti
iasi
timisoara sibiu

| cretudancelife a răspuns:

plaza si baneasa shoping center

| andreea_gabriela a răspuns:

Eu merg mereu in Plaza. Gasesti acolo si Zara, si Stefanel, Mango, Motivi, Pull and Bear... Tot ce vrei!

| Oana_turleanu a răspuns:

Baneasa Shopping Center! E mai departe, dar acolo gasesti toate magazinele tari!