| Briannaneagu a întrebat:

Cine ma poate ajuta am nevoie de 23 nume de fete cool funda

Răspuns Câştigător
| Biencutika1488 a răspuns:

Andreea, Laura, Cosmina,Maria, Roxana, Ramona, Cristina, Gabiela, Iulia, Mihaela, Raluca, Emilia, Otilia, Anca, Andra, Anda, Denisa, Bianca, Silvia, Madalina, Alexandra, Diana, Miruna, Irina, Catalina, Mirela, Alina, Simona, Oana, Ioana. fundita?

5 răspunsuri:
| Swany a răspuns:

Mara,Raisa,Madalina,Lidia,Daiana,Olivia,Amada,Karola,Mihaela,Diana,Alexia,

Melinda,Andra,Cristiana,Larisa,Evelynne,Natalia,Viviana.

| CristinaLăvMucAnonim a răspuns:

Andreea,Alina,Cristina,Carolina,Emilia,Miruna,Irina,Roxana,Iulia,Denisa,Bianca,Anastasia,Alexandra,Adina,Mara,Mihaela,Oana,Dana,Georgiana,Adela,Adriana,Amelia,Paula,Antonia,Brandusa,Corina,Nicoleta,Ana-Maria,Carmen,Diana,Malina,Luisa,Luiza...Etc.Am pus mai mult de 23 ca sa iti alegi. Funda?

| Noname1920 a răspuns:

Jasmyne,Camelia,Amelia,Silvia,Evy,Alessya,jeniffer,Cleopatra,Anya,Kibar,Beyza,Sely,Selina,Cecilia,Liliana,Natalia,Catalina,Ruxandra,Valentina,Bety,Beatrice,Adriana,Oana,Ioana,Luciana,

| YoPOFOleTz a răspuns:

Lexi,Anne,Alice,Vera,Bella,DeeDee,Andreea,Miki,Alee,Beea etc

| SiLviA_2797 a răspuns:

Crina,Edina,Bella,Elisabetta,Debora,Teodora,Flavia,Florentina,Loredana,Sanda,Madalina,Mariana,Anca,Beatrice,Olivia,Silvia,Tamara,Iris,Dora,Nora,Patricia,Stella,Florina.sper ca ti-au fost de folos.