| deeup a întrebat:

Cine ma poate ajuta vreau sa fac ceva mai maret pentru sfarsitul anului pe scena dar sa fie surpriza pentru ceilalti eu si cuinca 3 fete m-am gandit la o trupa dar nu stiu nume sau la alt ceva... ajutor va rogg

Răspuns Câştigător
| DyaElla a răspuns:

Eu vin ca numele:
LastStar
FutureGirls
FrashBand
Beauty Of The City
MaybeStars
Divinele The Best
PrettyGirlz
FuckPolice laughing am avut eu o trupa
SunnyDay
DrinkBlood si asta dar nu a mers prea mult trupa
FunnyDolls
FunkyPunkyStop
DanceBandGroup
LoveFar
Because Of Boys
LiveTheMoment
Please GO!
SCENE Girlz
DonN`tT Sleep
Hey Guys
etc...st infinite la mine in cap dar alegi u pe care vreiwinking

4 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Depinde ce fel de trupa vreti sa faceti adica de dans, de muzica sau si si, sau o trupa de divertisment. Incrcati sa formati un nume de la initialele voastre. Daca nu merge gasiti ceva care sa se adapteze stilului vostru. De exempul daca sunteti mai nebune puteti sa va numiti crazy sau crazy girls. Sper ca te-am ajutat.Pwp.

| CristinaGirl9 a răspuns:

Depinde ce trupa vrei sa formezi...de dans, muzica etc., cum a spus si Lynna poti incerca sa faci un nume de la initialele voastre. happy

| Ssshadow a răspuns:

Depinde ce cantati
Trimite mesaj cu ce gen de muzica cantati si eu trimi inapoi raspunsuri

| XtinaAguilera a răspuns:

Rock girls
danceing you
under house
the sexy girls
etc.