| XxIrinaxX a întrebat:

Cine poate sa-mi deau un cont cu ss pe stardoll si sa-mi spuna de chestii gratis?

3 răspunsuri:
| allebwa a răspuns:

Si eu caut conturi de ss "de vanzare"... dar foarte greu gasesti pe cineva sa-l dea si in plus cand e sa ceara ceva in schimb... e si mai greu.
Am eu un blog cu lucruri si noutati despre stardoll.Azi trebuie sa postez ceva imediat ce imi dau seama ce noutati apar.Deci daca vrei, blogul meu este:
http://andrafanaticgirl.blogspot.com

| denisuku a răspuns:

Pai ar fi un site numai de lucruri gratis care se numeste www.anydolyst.blogspot.com
funda:)?

| Mary12 a răspuns:

Pai