| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cateva programe de modificat poze. dar sa fie fain. intelegi ce vreau sa zicwinkingwinkingwinking

5 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Adobe Photoshop, Photoscape(e foarte usor de folosit) Photoshine (preferatul meu), Photo 505! Photofunnia, FunnyPhoto, Portrait profesional, Pizap, Paint.net,etc! sunt o multime!

| georggyy a răspuns:

Taaz, Photoshop

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Photoscape, photoshine, PhotoFunia, PhotoShop.si mai sunt multe happy

| myam33a a răspuns:

-photo editor!

| didodu a răspuns:

Pai ar fi multe ba chiar foarte multe.eu folosesc de ceva timp adobe photoshop, photoshine si funnyshine.sunt faine.acum depinde de gusturile talehappy