| deeeeeebora a întrebat:

Cine stie ce produse sa folosesc pentru ca parul meu sa nu se incalceasca? stiti ceva produse naturale? dau funditahappy

Răspuns Câştigător
| ScLiFoSeL a răspuns:

Http://www.ifeel.ro/c_incalcirea-parului-in-timpul-noptii-remedii.html

http://www.ifeel.ro/c_cum-ne-descalcim-parul.html

Dupa fiecare spalare foloseste un balsam de par de la Eolan, care o prietena de-a mea a folosit si e multumita de el; chiar si dupa spalare ajuta la descalcirea firului de par si tot odata poti folosi si un sampon gliss pentru par incalcit.Mult succes

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Sa te clatesti cu un pic de otet dupa ce te speli pe cap! Dar sunt o sumedenie de balsamuri de par, cum de nu ai gasit unul sa se potriveasca!? Mai uite niste metode:
piaptana parul inainte de spalare, asta previne incurcarea lui;
piaptana parul de la varfuri spre radacina, astfel eviti sa-l rupi;
foloseste un pieptene cu dintii rari.
Iata si un link care sper sa te ajute:
http://frumusete.ele.ro/Coafuri/Sfaturi-pentru-un-par-sanatos_--a10521.html

| laura23 a răspuns:

Foloseste nivea pentru par drept chiar e bun si eu folosesc pentru ca mi se increteste parul

| mary a răspuns:

Sau... e un produs foarte bun de la avon.cred ca e la categoria advenced tehinques. e un tub albastru. e pentru toate tipurile de par. cauta-l in brosura.eu folosesc si e foarte bun

| SunShine_3102 a răspuns:

N-am mai auzit asa ceva sincer

| madalynaaa a răspuns:

Sunsilk anti-dranduff http://www.mytenda.com/tenda/images/Sunsilk_SofteningAntiDuff.jpg natural, eu tot asta folosesc ca eu am parul lung si ma ajuta
nu uita de fundita