| MysticWayz a întrebat:

Cine stie daca se pot face exercitii pentru marirea sanilor, iar daca da, care sunt acestea dintre :
1)flotari
2)genoflexiuni
3)abdomene?

5 răspunsuri:
| Mina a răspuns:

Flotarile, bineinteles! Chiar sunt recomandate pentru frumusetea sanilor.

| viatadecacatt a răspuns:

Esti mica deocamdata(sae vede dupa anul de nastere 1997), ai rabdare ca o sa iti creasca si tie mari si apoi o sa te plictisesti de ele, nu te grabi atatwinking

| MysticWayz explică:

Nu am 12 ani ( pentru cei care au dat raspunsuri... 97 este doar o parte din numele meu pentru acest site )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaaaaaa...silicoane laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti nascuta in 1997 cgiar e cam devreme. fa flotari, nu ajuta la marire dar ii face mai fermi happy