| JohannaStone a întrebat:

Cine stie de la ce magazine pot cumpara oje precum O. P. I, Orly, China Glaze, Essie si alte marci cunoscute si de buna calitate in Bucuresti? Cam cat costa?(am auzit ca din pacate china glaze nu este in romania si mi se pare ca nici essie dar vreau sa fiou sigura.) Multumesc. Promit funda si voturi pentru cei care dau raspunsul ciomplet si corect.

3 răspunsuri:
| Aly28 a răspuns:

Buna Opi, Orly costa cam 50 de ron...Essie 30, le gasesti in special in mall-uri(sephora, douglas), saloane.Eu folosesc oja de la Flormar si costa doar 6 lei,dar mi se pare buna calitativ,si o gasesti in hipermarketuri ca cora,carrefour, sun plaza, auchanhappy

| Roxana_2866 a răspuns:

Gasesti China Glaze in Romania pe site-ul : http://beautyinthebottle.weebly.com/

| hairpoint a răspuns:

Gaesti pe www.hairpoint.ro, livram in 48 de ore, iar preturile sunt pe jumatate fara de sephora. te asteptam :)