| Allysa0130 a întrebat:

Cine stie sa imi spune de unde pot sa iau oje de firma ( China Glaze; O.P.I.; Orly sau Essie )? Online de preferat
Sunt din Timisoara... in caz ca stiti ceva saloane de unde pot lua si cat e pretul aproximativ?
Multumesc cel mai bun raspuns primeste Fundaa! *.*

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Wau, si pe mine m-ar tenta unul micut, dar mi-e jenă să-l port. Si da, si frică...in primul rand să mi-l fac!

| twas a răspuns:

Am vazut cu ceva timp in urma in Sephora in Mall lacuri de la O.P.I cu 30 sau 50 de lei, nu ma tin minte exact.