| melygym a întrebat:

Cine stie magazine online de sport [timisoara] de unde imi pot comanda imbracaminte, accesorii, incaltaminte [etc]? sa nu fie prea scumpe.

3 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Este imposibil sa nu ai in timisoara magazine cu articole sportive (adidas, nike, etc.) ce rost are sa te complici pe internet cand poti merge direct la magazin sa iti cumperi?

| akka4 a răspuns:

Dar daca tu vrei neaparat sa comanzi online incearca aici. http://geotim.ro/traieste-studenteste/magazine/articole-sportive