| opal a întrebat:

Cine stie saloane de epilat in Craiova? Si tarifele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la Romanesti, treci pe strada de vizavi(autogara-Pelendava). Mergi in fata si pe dreapta vei da de un salon(nu retin cu exactitate numele, dar iti pot spune ca este la 30-40 de m de,, salon Andre``). Poti merge la acestea happy. Tarifele sunt acceptabile.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treci pe la www.tpb.ro si acolo gasesti tot ce iti trebuie. Plus ca au mereu oferte bune la cate ceva produse.

| ottovintila a răspuns:

Trei pe la Total Pro Beauty http://www.tpb.ro si vezi tarifele la produsele de epilat profesionale. Cu ceara traditionala sau de unica folosinta.