| HappY_5445 a întrebat:

Cine stie un mod de slabire cit mai rapid si eficient? o dietata si poate ceva exercitii sau vreun sait unde leas putea gasi mersi anticipat)

Răspuns Câştigător
| Mamita a răspuns:

Daca vrei sa slabesti repede trebuie sa fii drastica. Urmeaza aceste sfaturi si vei slabi mai multhappy 1. trebuie sa mancati corect cam la aceleasi ore in fiecare zi
2. mancati cate putin, nu pe saturate, la fiecare 2-3 ore
3. nu ratati niciodata micul dejun
4. masa de seara nu trebuie sa fie dupa ora 19:30
5. consumati cat mai putine grasimi, prajeli, dulciuri
6. consumati alimente de calitate pregatite mai mult prin fierbere
7. straduiti-va sa aveti un regim alimentar strict
8. nu uitati antrenamentul aerobic
9. Exercitii fizice cat mai multe si mai eficiente.

7 răspunsuri:
| glamvintage a răspuns:

Cauta dieta rina pe net, e super ok

| kikivero a răspuns:

Pai eu te sfatuiesc ...cura cu pufuleti. o tin multe vedete si e chiar eficient dar cu un singur motiv foarte important poti tine aceasta cura... daca iti plac pufuletii

| Mamita a răspuns:

Urmeaza o dieta, nu una excentrica ci una mai aproape de normal. Du-te la farmacie si cumpara ceai verde antiadipos si bei de 2 ori pe zibig grin si vei slabi cam 6 kilograme in 3 saptamani.

| Mamita a răspuns:

Fundita?big grin

| Mamita a răspuns:

In nici un caz apa nu te ajuta.De la apa te ingrasi.De asta s-a inventat ceaiul antiadipos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ceva mai necomplicat: Nu mananci sub nicio forma dupa ora 6, bei cat mai multa apa (sa nu ti se faca rau) si putin sport in fiecare zi (30 de abdomene sau mai mult) big grin...Bafta!

| Patricia128 a răspuns:

Buna..eu am incerc at sa nu manik dupa ora 12 mincare gatita, doar legume sau fructe..si faceam exercitii cardio in jur de 40 min de 2-3 ori pe saptamana si am slabit 2 kg intro saptamina..succes