| Radu_8381 a întrebat:

Cine stie unde pot gasi adidasi modelul asta http://www.suprashoes.org/supra-vaider-red-p-8.html prin galati? dau funda :D

7 răspunsuri:
| G a răspuns:

Poti sa-i comanzi de pe site, ca livreaza in toata lumea.
la noi prin magazine nu cred ca se gasesc adidasi supra.

| cretzufinish a răspuns:

Incearca la Office in Modern (la etaj 1) in vecinatatea scarilor rulante, sau la Leonardo in Real, ca sunt mai multe modele.

| Butterfly_6865 a răspuns:

Am am vazut astfeli de adidasi in leonardo, sunt si la daichman in mall. Poti gasi si la carrfour sau chiar sa ii comanzi de pe net...big grin

| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

Si eu mi-am cumparat asa`...

Am dat c0manda pe net`:d...
Successwinking

| al3xxandra a răspuns:

Da comanda pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe www.hainesiadidasi.ro

| velicue a răspuns:

Salut!
Modelul se numeste Supra Vaider.Gasesti aici cateva perechi http://www.teesch.ro/catalog/brand/supra-167792~pg2
Iti mai recomand brud.ro, mycloset, b-mall si olliegangshop.
Stai departe de urbanshoes.ro si hainesiadidasi.ro pentru ca vand fake-uri