| LordGamesYT a întrebat:

Cineva care a mai cumparat de pe StockX poate sa imi spuna cam in cat timp se livreaza? si daca ajunge la usa ta pentru ca nu pot sa imi pun adresa completa(aparent trebuie sa fie sub 35 de caractere)...

Răspuns Câştigător
| mihaigeorge58 a răspuns:

Din câte știu nu iți livrează direct la ușa, te sună tipul de la curier când intră în oraș și îți zice prin ce zona e și cât stă în oraș, sau poate să vină la poștă. Legat e timp, am prieteni care au așteptat 1 săptămâna și alții 4 săptămâni deci e foarte imprevizibi. Depinde de foarte multe aspecte. Sper că te-am ajutat.

1 răspuns:
| LordGamesYT explică (pentru mihaigeorge58):

Mersi mult