| nOnameFound a întrebat:

Clatitele ingrasa?happy FUNDA

Răspuns Câştigător
| gabrielgypps a răspuns:

Orice mancare ingrasa sau nu. totul depinde de caloriile pe care le ingerezi pe langa acea mancare. daca tu consumi intr-o zii activa 2000 calorii si ingerezi 1800-2200, din care 5 clatite, este foarte bine insa daca stai de pomana la televizor, consumi 1000 calorii si golesti frigiderul + 1 clatita, apoi acea clatita o sa te ingrase cat poate de mult.
nu trebuie sa-ti cumperi calculator de calorii, doar sa te uiti peste o lista aproximativa a alimentelor hiper calorice, iar acestea sa incerci sa le consum moderat.

3 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Foarte

| Elle a răspuns:

Daaaa!

| Ioananmt a răspuns:

Da ingrasa sa stii