Concurs: Vrei un papion pe gustul tau?

Pentru ca stim cat de importante sunt accesoriile si apreciem puterea lor de-a scoate o tinuta din anonimat, avem un concurs pentru voi, alaturi de prietenii tare priceputi de la Le Papion.

Pentru a castiga prin tragere la sorti un set format dintr-un papion si o batista (la alegere dintre cele din imagine), tot ce trebuie sa faci este sa ne raspunzi aici la intrebarea:

Daca ai comanda un papion, ce culoare si ce material ai alege din colectiile Le Papion

Asa ca fie ca va plac foarte mult funditele si ati vrea sa le asortati tinutelor sau vreti sa faceti un cadou simpatic, va asteptam raspunsurile pana pe 30 iulie.

121 răspunsuri:
| alexandra2078 a răspuns:

Culoare: Maro
Material: Stofa

| Anonym13 a răspuns:

Negru

| snowflake_5692 a răspuns:

Mi-ar placea ca papionul meu sa fie din bumbac, iar ca model sa fie negru cu buline albe.

| CoSmYn2001 a răspuns:

Material: Bumbac/Matase
Culoare: Alb cu dungi Gri
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/......7297_n.jpg

| FaNR0B3rt a răspuns:

Material:matase
culoare:negru

| TiganCurat a răspuns:

Material: Bumbac
Culoare : Gri

| Andreia27 a răspuns:

Culoare : Maro, negru
Material : Bumbac

| Jullls a răspuns:

Culoare: Florar
Material: Bumbac

| Draghi96Bv a răspuns:

Material-Bumbac
Culoare-Alb si Negru
Model- Carouri

| adelus85 a răspuns:

Culoare : Floral
Material : Matase

| Riddhima1998 a răspuns:

Culoare: Alb-Negru
Material: Atlas

| SuperGirl1 a răspuns:

Cel cu floricele e superb!

| cludeluuuu a răspuns:

Https://www.facebook.com/....../photo.php bumbac cu dungi roz si gri; dungile fac papionul sa fie mirobolant :X!

| andu4bidden a răspuns:

Cat mai colorat, cat mai multe culori si din bumbac

| euphoriax a răspuns:

Cred ca as alege, https://www.facebook.com/....../photo.php se potriveste la orice.

| BogdanManuel a răspuns:

Mi-ar placea
Culoare: Grena
Material: Stofa, Lycra

| adyd94 a răspuns:

Material:bumbac/matase
Culoare:multicolor(alb,negru,rosu,portocaliu)

| Grati007 a răspuns:

Material bumbac si culoare roz sau negru

| Lefegiu_Madalina_1996 a răspuns:

Culoare-alb cu flori colorate
material-matase

| Dragos_Andrei_1985 a răspuns:

Https://www.facebook.com/....../photo.php

Ei bine, daca tot am nunta-n septembrie, asta mi-ar placea sa-l port :)

| Maria_Oana_1992_Mh2o a răspuns:

Culoare: Floral;
Material: Matase Satinata.

| BGeo a răspuns:

Culoare: Alb-Negru
Material: Atlas

| Ganu_Mihaela_1996 a răspuns:

Pai cred ca as alege asa :
-culoare-Verdele menta este vedeta verii 2012 si se completeaza perfect cu multe alte culori! Se potriveste perfect oricarui tip de tinuta, oricarui tip de imbracaminte!
-material-bumbac big grin

| Chiriac_Laura_1988 a răspuns:

Mi-ar placea sa comand un papion de stofa bleu. Cred ca ar fi un cadou dragut pentru un prieten foarte bun care tocmai s-a casatorit.

| BaPisica a răspuns:

Culoare: Alb cu negru.
Material: Atlas.