Concurs: Vrei un papion pe gustul tau?

Pentru ca stim cat de importante sunt accesoriile si apreciem puterea lor de-a scoate o tinuta din anonimat, avem un concurs pentru voi, alaturi de prietenii tare priceputi de la Le Papion.

Pentru a castiga prin tragere la sorti un set format dintr-un papion si o batista (la alegere dintre cele din imagine), tot ce trebuie sa faci este sa ne raspunzi aici la intrebarea:

Daca ai comanda un papion, ce culoare si ce material ai alege din colectiile Le Papion

Asa ca fie ca va plac foarte mult funditele si ati vrea sa le asortati tinutelor sau vreti sa faceti un cadou simpatic, va asteptam raspunsurile pana pe 30 iulie.

121 răspunsuri:
| KisSYoUBabY a răspuns:

Https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/......3735_n.jpg
asta imi place este din colectiile Le Papion

| vlad89c a răspuns:

Culoare: Alb-Negru
Material: Atlas

| Georgi2011 a răspuns:

Material=Bumbac
Culoare=Roz

| KirigayaKirito a răspuns:

Http://www.facebook.com/....../photo.php
acesta e adorabil din colectia Le papion

| Grati007 a răspuns:

Material bumbac si culoare roz sau negru

| nonameih0000 a răspuns:

Negru cu verde din bumbac happy

| mirunix a răspuns:

Imi plac foarte mult culorile bej, maro si portocaliu, deci probabil as alege una din aceste nuante, iar materialele care par sa arate bine sunt saten si stofa.

| Vivian95 a răspuns:

Material: mătase
Culoare : roz -verde

| pikaღ a răspuns:

Din bumbac, culoare roza cu buline grena.

| Florennce a răspuns:

Ca si culoare mi-ar placea orice nunanta de albastru, maro si de asemenea albul care poate fi purtat oricand. Materialul unic si cel mai potrivit pentru mine este bumbacul.

| Dulcinea a răspuns:

Material : bumbac
Culoare : negru cu floricele

| DragosteDePrimavara a răspuns:

Material:bumbac
Culoare:floral

| Dexaa a răspuns:

Material :bumbac
Culoare:negru cu un model floral

| MMadalina a răspuns:

Http://www.facebook.com/....../photo.php

Acesta este absolut superb!

| Sergiuu a răspuns:

Http://www.facebook.com/....../photo.php

Culoare: Rosu-Negru
Material: Stofa

| Roxana_9884 a răspuns:

Culoare: Belu-Alb
Material: Jerse

| BogdanManuel a răspuns:

Mi-ar placea
Culoare: Grena
Material: Stofa, Lycra

| Jullls a răspuns:

Culoare: Florar
Material: Bumbac

| Iubirikiii a răspuns:

Culoarea pe care as preferao este rosu, roz sau mov cu carouri iar ca material as dori bumbac sau matase ca acesta http://www.facebook.com/....../photo.php

| alexandruf37 a răspuns:

Material bumbac
culoare : negru-alb

| Denny a răspuns:

Culoare: Rosu-Alb
Material: Triplu voal, Dantela

| adyd94 a răspuns:

Material:bumbac/matase
Culoare:multicolor(alb,negru,rosu,portocaliu)

| R4Ly a răspuns:

Culoare:Negru Dots
Material:Matase

| Luiyza a răspuns:

Consider toate papioanele sunt foarte frumoase, atata timp cat sunt purtate cu mare placere si te scot in evidenta.Dar daca voi comanda un papion ar fi de
Culoare: Red Lines si Material: Saten.