| Andreeadeea23185 a întrebat:

Conversii din sportisimo sunt originali? Știți cumva daca pot comanda in magazin?

2 răspunsuri:
| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Da, au produse originale
Dacă te referi dacă poți cumpăra din magazin atunci da, au magazin în Plaza Militari după câte știu

| Andreeadeea23185 explică (pentru Maryan_Voicu_1993):

Si la mine în oraș au magazin. Când am fost sa-mi caut nu aveau.
Am dubii pentru ca produsul pe care il dorsc eu are țigla de pe spate diferita de cea din magazinul original sau alte magazine ce comercializează acești teniși.