| mikutsalove a întrebat:

Credeti ca lotiunea de la Farmec pentru tratarea unghiilor cu vitamina B5 ajuta si la o crestere mai rapida a unghiilor?
Dau funda pentru cel mai explicativ si elaborat raspuns+ vot:*:*!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AndrutzzaS a răspuns:

O loţiune ideală pentru revitalizarea unghiilor terne, fără viaţă, casante sau care se exfoliază. happy E foarte bun!

| mikutsalove explică:

KiiLeRuL ...nu asta e raspunsul pe care il cautam ..ai scris un mare text care nu ajuta la nimic. As fi preferat un raspun simplu.Da ajuta! si. daca da ..De ce? Nu-mi trebuie.

| Onofrei_Ana_1993 a răspuns:

Sigur ca da, pe mine m-a ajutat enorm de mult