| Jurnaldedecembrie a întrebat:

Credeti ca se merita sa dau 350 RON pe o rochie de genul acesta:http://www.google.ro/......tp?/imgres sau 550 RON pe o rochie de genul acesta http://www.google.ro/......tp?/imgres Precizez ca nu e vorba de model, ci de forma rochiei.Prima este in forma de A iar a doua e in forma de printesa.

Răspuns Câştigător
| KaRioKa a răspuns:

Cea in forma de printesa este mai avantajoasa si am observat ca croiala este excelenta.merita.fundaaa?

14 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Ambele sunt frumoasa dar pretul nu e tocmai ok, gandeste-te de cateva ori, merita? Sa o porti o data si dupa aceea sa nu-o mai folosesti niciodata sau peste 7 ani cand nu o sa mai fie buna? Daca esti dispusa sa dai atatia bani pe o rochie...e alegerea ta big grin

| Crs a răspuns:

Nici una nici alta. sunt urate amandoua

| Ririru a răspuns:

Parerea mea : - > Sunt cam prea " impopotonate ", de curiozitate, unde vrei sa le porti? Sincer, nu sunt genul meu.

| deutSa a răspuns:

Pretul e cam ridicat...350 ron sau 550 ron nu se mai pune problema.

Dar forma rochiilor e frumoasa, dar nu se merita sa dai atata pe ele. Eu am vazut cu 250 ron aceleasi tipuri de rochii.Gasesti si mai ieftin, dar daca nu gasesti si vrei sa arati mai special, poti da atatia bani pe una din aceste rochii [ daca ai bani de dat pe asa ceva ] happy

| madducu a răspuns:

Dar pentru ce iti trebuie? Te-ai gandit ca o astfel de rochie o poti purta foarte rar, poate chiar o singura data in viata? Ce rost are sa dai atatia bani pe ea? Mai bine zi-mi pentru ce anume iti trebuie si poate iti pot recomanda o altfel de rochiethinking
:*

| chupachups1234 a răspuns:

A doua e mult mai frumoasa, merita baniiwinking

| Paulla a răspuns:

Sincer, nu-mi plac deloc. Dar daca e vorba de pret, da, pretul e okay. Acum depinde si materialul...

| maftei a răspuns:

Sincer cea de 550 este superrrrrrrr merita

| Rallu_2412 a răspuns:

Merita sa dai :X:X Sunt faine :X:X

| CarmennnLove a răspuns:

A doua merita dar prima ...nu prea big grin

| DeCe a răspuns:

Hm, eu una nu as da atatia bani pe o rochie, dar sunt alte fete care dau mult mai mult decat atat. Asa ca, conteaza daca iti permiti si cat de mult iti plac tie rochiile. Pentru forma primei rochi, chiar n-as da, dar a doua parca mai merge, totusi e mult. Cred ca ai putea sa iti faci una si nu ai da atata sau ce ar fi sa mai cauti, trebuie sa gasesti si mai ieftin.

| AnimalX a răspuns:

A doua pare mai interesanta...si cred ca merita baniiwinking

| justme91 a răspuns:

Mi se par urate ambele.

| LENA_9665 a răspuns:

Hmm de ce nu? arata destul de binehappyamandoua au forme frumoase