| geanina3 a întrebat:

Creionul de sprancene de la oriflame este bun? sau este mai bun cel de la avon (retractabil). funda! si cu 2-3 explicatii "de ce e mai bun decat ala"

2 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Buna!
Nu stiu ce sa zic despre cel de la Oriflame pentru ca nu l-am folosit, cel de la Avon este destul de bun (se putea si mai bine). Mie mi se pare ca nu prea rezista pe sprancene de aia zic ca nu e foarte bun. Poate iti zice cineva si cum e cel de la Oriflame ca sa stii ce sa alegi.O zi buna!

| MyFirstLove a răspuns:

Avon pentru ca tine mai mult si nu se sfarma tot.