| geanina3 a întrebat:

Crema coloranta de la nivea este buna? (am 14 ani, ten mixt, si cateva cosuri am mai scapat de acnee, si as vrea sa stiu daca tenul ramane lucios repede, as vrea sa o folosesc pe tot parcursul anului) funda pentru cine raspunde la aceste intrebari! kiss

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La vârsta ta nici să te gândești să aplici pe față așa ceva!
Cel mult o mască cu acid salicilic și un tonic antiseptic pentru a combate coșurile și pe tenul spălat cu ceai concentrat de mușețel poți aplica o peliculă fină de ulei de migdale dulci, ajută la hidratre și combate roșeața.
Pa, pa.

| ioana10andreea a răspuns:

Eu zic sa volosesti un simplu creion de cosuri su o crema recomandata de doctor