| madutsa a întrebat:

Crema Nivea Visage Q10 antirid este doar pentru persoanele cu riduri, mai inaintate in varsta? sau poate fi folosita si de adolescente, tinere?

7 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu ai nevoie de aşa ceva la o vârstă atât de timpurie. E utilă după 40-50 de ani.

| Deea a răspuns:

Nu poate fi folosita de adolescente

| Hmmmm a răspuns:

Nu iti recomand sa il folosesti.
d obicei aceste creme sunt recomandate femeilor d peste 40 sau 45 d ani.
se zice ca daca le folosesti cand esti mai tanara nu te ajuta ci iti dauneaza.adica o sa iti apara si mai multe riduri d la el.
pentru varsta ta eu iti recomand o simpla crema hidratanta.crede-ma ca o sa te ajute mai mult decat o crema antirid.

Răspuns utilizator avertizat
| danutza_2917 a răspuns:

Este recomandat tenurilor mature, tie iti recomand un produs natural hidratant care poate fi folosit la orice varsta http://aloeveraforever.ro/produse/ingrijirea-pielii/forever-alpha-e-factor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cremele antirid, din cate stiu eu sunt recomandate dupa 30 de ani.Nu folosi pe perioada adolescentei, pentru ca sigur nu iti vor face bine si oricum, sunt convinsa ca nu ai nevoie de asa cevawinking. Cum au mai spus si celelalte fete, o crema hidratanta este perfecta pentru tinewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru adolcescente nu este recomandat.