| ee a întrebat:

Crema pentru par carunt care chiar functioneaza si nu e reclama nesimtita sau comentarii false, trucate ca:

https://sanafarm.ro/......ogrey.html

Cunoasteti, a incercat cineva?

Răspuns Apreciat de Editori
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Tu cauți o loțiune pentru tratament sau o vopsea de păr cu acoperire perfectă a firelor albe?
Pentru vopsire părului, chiar nu e necesar să îți cumperi vopsele profesionale, eu le-am încercat pe majoritatea, toate cam vopsesc la fel, depinde de nuanța dorită. Sunt puțin mai intense, dar cam aceeași mâncare de pește. Toate sunt nocive, dacă sunt folosite pe termen îndelungat, deși promit marea cu sarea.
Pentru cine vrea să aibă un păr în nuanțe închise, recomand Garnier. La ei, întotdeauna tonurile sunt închise decât cele afișate în catalog.
În schimb, Syoss și Loncolor au culori plăcute, nuanțe diverse, se poate opta pentru o nuanță identică cu cea a părului natural, deci chiar ai de unde alege. Londa, de exemplu, conține keratina.

| ee explică:

Crema din aceea ce ii face si reclama la tv!

| floresdemayo a răspuns:

Nu prea mă uit la TV. Te referi la crema asta cu 410 lei?
https://www.youtube.com/watch?v=8PV3TALuWD0
În locul tău, nu aș da banii. Nu cred în asemenea promisiuni.

| ee explică:

Da si pe olx sunt si in alte locuri.

2 răspunsuri:
| nirocino a răspuns:

E ca crema de ghete, mai bine folosesti o vopsea pentru par de firma!
Mai rar da' buna!happy

| tzuria79 a răspuns:

Functioneaza cam zero. Mai bine foloseste vopsea de par, cea mai buna este Palette! Nu te increde in creme miraculoase!