| Hermaniona a întrebat:

Cu ce as putea sa ma imbrac maine la scoala.am 13 ani,dar problema e ca avem uniforme (fusta+vesta+cravata)
sunt un pic mai plinuta(dar nu foarte, am doar un pic de burtica)si vreau sa ascund asta
Multumesc!
ofer funda + vot
P.S trebuie sa imi iau mereu macar o parte din uniforma

Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Poti sa-ti iei fusta, cu o camasa alba:http://www.tzigan.ro/wp-content/uploads/2010/02/camasa-alba.jpg cravata, pantofi si o geanta.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La ce te stresezi dacă ai uniformă?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Foarte bine că ai uniformă, n-ar trebui să te stresezi deloc, eu dacă aş avea uniformă, nu m-aş mai stresa ce trebuie să port, ar fi mai bine aşa.
Te pup!