| Na_Elle_1997 a întrebat:

Cu ce culoare pot Sa imi fac suvitele daca am parul negru, da cu hârtie colorata

Răspuns Câştigător
| SabiSabinaSabiSabina a răspuns:

Daca nu te decolorezi, mai greu, dar poti sa incerci sa pui o sticluta cu albastru de metil sau violet de gentiana sau tinctrura castelanii intr un vas cu apa si sa ti inmoi parul acolo. o alta solutie ar fi pentru suvite sa umezesti putin suvita de par si pe o discheta de vata sa pui putina substanta. exista si creta de par, dar aceea dureaza cateva ore. tin sa mentionez ca in procesele mentionate trebuie sa folosesti manusi de unica folosinta.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pe par negru nu poti sa faci suvite, pentru ca nu prinde nimic!

| R0R0 a răspuns:

Albastru

| Blackrose4 a răspuns:

Albastru happy

| Assassina a răspuns:

Eu zic cu rosu sa iti faci.Sau albastru, sau mov dar parca rosu ar sta cel mai bine.Adica mie personal mi se pare ca movul cu negru se potrivesc(culori nu suvite) ar parca parul asa?! Nuu, mai bine u rosu aprins.O zi placuta!