| iris2003 a întrebat:

Cu ce culori pot sa ma imbrac daca sunt satena cu ochi verzi?

Răspuns Câştigător
| Criistyanna a răspuns:

Ooo ce frumos love struck Pai in general Verde si Negru ..sau incearca o combinatie de Violet Cu negru. Culorile astea iti vor scoate ochii in evidentawinking

4 răspunsuri:
| helenwolf a răspuns:

In cazul asta te poti imbraca cu orice! Si eu sunt tot satena cu ochi verzi si am observat ca intr-adevar hainele sau accesoriile ce contin culoarea verde sau mov imi scot ochii in evidenta. Daca uneori esti mai lenesa si nu stii cum sa te asortezi, imbraca-te cu orice culoare vrei iar la ochi foloseste putin fard mov in coltul exterior al ochiului si rimel. happy

| OoBunnyoO a răspuns:

In culori mai inchise cu verde, negru, rosu, daca ai tenul deschis. Daca ai tenul mai masliniu poti folosi culori mai deschise precum albul sau verdele deschis.

| LivingLouder a răspuns:

Verde, albastru

| Pikachu12345 a răspuns:

Uite, nu conteaza culoarea parului conteaza aspectul dar nu conteaza daca esti frumoasa sau urata, conteaza sa te simpti bine in ele :*