| CiciLoveU a întrebat:

Cu ce imi pot decolora parul in mod natural si in timp scurt?

FUNDA!

2 răspunsuri:
| Gabiii a răspuns:

Pentru a deschide usor nuanta parului tau,dupa ce te-ai spalat pe cap cu sampon si ai clatit foarte bine cu apa, fa o ultima clatire cu ceai de musetel.Fa lucrul acesta de doua ori pe saptamana(te poti clati pe cap cu ceai de musetel de mai multe ori pe saptamana, dar sa nu-l speli de mai mult de 2 ori).

| TriXeE a răspuns:

In mod natura stiu ca se poate decolora cu ceai de musetel dupa ce te speli pe cap iti dai cu ceaiul apoi nu te mai clatesti.