| IIIx333III a întrebat:

Cu ce sa ma imbrac in prima zi de scoala din clasa a5a? funditaaa

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tricou. eventual un hanorac, blugi si bascheti sau balerini.thinking ce atata stres cu prima zi de scoala?

7 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Pai, depinde. Daca va cere sa purtati uniforma, poti incerca asa: camasa cu cravata, pantaloni negri sau blugi, oricum sa fie stramti, poate si un sacou si in picioare balerini, sandale de ce nu si adidasi? Depinde de ce iti vine tie mai bine si cu ce te simti comoda!
Bafta in clasa a 5 a!
Te pup:*

| IIIx333III explică:

@isabel! nu am uniforma...credeti ca era mai puneam intrebarea asta daca aveam uniforma?

| danaalexa a răspuns:

O camasuta si fusta daca nu e frig si balerini, sau camasa, pantaloni negrii si balerini su pantofi... un sacou mai elegant eventualthinking, e destul sa fie un element mai elegant:pantaloni negrii sau camasa si in picioare poti sa iti iei si adidasi sau altceva
sper ca te-am ajutat:*

| isabel_8733 a răspuns:

Cu uniforma tongue

| icsulescu a răspuns:

Ti-ai liniat caietele? rolling on the floor Cand eram la varsta ta asta era cea mai mare problema, nu cu ce sa ma imbrac.

| Maduliciu a răspuns:

Icsulescu idemrolling on the floor))

| skumpikkk a răspuns:

In prima zi de scoala trebuie sa te imbraci la costum pentru ca asa castigi respect de la profesori