| iuliana21 a întrebat:

Cu ce se duce vopseau neagra de par de pe piele?

Răspuns Câştigător
| 1985 a răspuns:

Cu scrum de tigara...stiu ca suna scarbos, dar eu asa fac :dischete demachiante umede pe care pun scrumul si gata. data viitoare cand te mai vopsesti, da-ti un strat de crema mai gros pe piele inainte de vopsire si in felul acesta vopseaua se indeparteaza foarte usor

8 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Pai nu q ceva anume, poti sa te speli q apa si sapun, eu asa am facut

| MihaiA a răspuns:

Cu o alta vopsea heheh

| Zoombe3 a răspuns:

Eu de obicei ma sterg cu vata imbibata cu spirt sau cu crema de maini/corp; ca tot e de sezon, culoarea de la nucile verzi iese cu sare de lamaiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte de a te vopsi pui crema pe frunte, ureki, etc, ori cumperi ceva de la coafor pentru pete, ori cu scrum de tigara, dar ai grija sa nu te freci tare ca ramai cu semne, mai stiam ceva si despre zeama de lamaie, oricum in cateva ore pielea isi revine la culoare, cca 7-8 ore.

| hopeless1111 a răspuns:

Poti sterge cu dizolvant de oja, scrum de tigara sau daca nu este de mult timp patata pielea poti incerca si cu demachiant.

| tina1alex a răspuns:

Cu demachiant

| onyka88 a răspuns:

Am patit si eu asta...naspha senzatie.de atunci evit sa ma mai vopsesc acasa.merg la salon...si incearca cu scrum de tigara cum au zis si fetele.nu-ti recomanddizolvant pentru ca irita pielea si usura fff taree.kiss you

| ramona_5587 a răspuns:

Apa oxigenata....trebuie sa freci un pic dar se duce destul de repede