| MangoGirl a întrebat:

Cu mpoti sa-ti epilezi mustacioara fara aparat de epilat/ras, lama, ceara, creme sau alte din aceste.va rog o chestie cat mai simpla si putin dureroasa.nu vreau sa vb cu mama ca incepe ia cu discutiile "domnisoresti"

Răspuns Câştigător
| diuuu a răspuns:

Incearca atunci cu miere! nu are acelasi rezultat ca si ceara da' daca altceva nu vrei...incalzeste-o, aplic-o cu un betisor in zona dorita si trage! spor!

10 răspunsuri:
| undercovergirl a răspuns:

Buna Mango,

Eu iti recomand o alta metoda mai putin cunoscuta, nedureroasa dar cam scumpa ( eu zic ca daca faci economii poti strange suma de bani :) )
http://www.top-shop.ro/....../index.asp
Sper ca iti va fi de ajutor :)

| Nimic special a răspuns:

Cu penseta este detul de greu si naspa. Totusi iti recomand crema depilatoare. Chiar daca ai zis ca nu vrei cu crema, eu zic sa incerci cu ea.

| AnaisC a răspuns:

Presimt ca esti fata daca iti vei epila mustata de cand esti adolescenta vey avea mari probleme cand vei creste o vei avea mai deasa ca barbati...deci incearca cu apa oxigenata in fiecare zi inainte de culcare.

| LCD a răspuns:

Cryout : ''si cu siguranta nu-ti permiti ''
de unde sti tu ce isi perimte si ce nu raised eyebrows

| AdaIoana18 a răspuns:

Singura metoda de a-ti epila mustacioara ar fi ramas cu penseta. Dar crede-ma este mult mai dureros cu penseta ai putea incerca cu ceara sau creme depilatoare. Daca ai alege epilatul cu ceara ai simti doar o piscatura de nici 1min.Ar fi mult mai bine acest mod de epilare.

| myrazvy a răspuns:

Cu penseta, ca restul le-ai refuzat

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu a mai ramas nimic cu ce sa-ti epilezi mustacioara ca ai elimant cam orce posibilitatea infara de epilarea cu laserul care e definitiva si cu siguranta nu-ti permitilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot da curs unor discutii cu mama pentru ca, oricum a trebuit sa ma accepte de la 14 ani, De mai putin dureroasa te invinuiesc pe tine ca inca nu stii ce vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai @e, este criza domnule, tu inca n-ai aflat? romanii nau bani nici de o paine dapai de chestii din astea hai sa fim seriosi, dar ma rog ce sa mai zic ...hai ca poate e sotia lui basescu si isi permite atunci.