| huideni1845 a întrebat:

Cu un aparat normal de tuns, imi pot tunde si parul de la subrat si picioare la aproximativ 0, 5 milimetrii?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu ma tund si la subrat si in zona inghinala cu un aparat de tuns. Merge perfect!

| K0sti a răspuns:

Pe picioare? Pai esti gagica?

| hamsterita29 a răspuns:

Nu prea ti-as recomanda. a incercat o colega si a venit cu zgarieturi mici peste tot. mai bine incearca alte metode

| AnielAn a răspuns:

Poti incerca cu un epilator. Dar daca vrei pentru picioare poti sa folosesti unul cu ceara dar la subrat iti trebuie unul fara ceara pentru ca este o glanda care nu suporta ceara. Aparatul de tuns nu mi se pare tocmai o idee buna

| Bianca_Bia_2000 a răspuns:

Numai cu totul, astfel nu.