| map116 a întrebat:

Cum as putea sa imi fac unghiile sa creasca mai lungi? Adica nu partea alba, ci sa fie unghia in sine mai lunga.

Răspuns Câştigător
| dianainsta01 a răspuns:

Nu cred ca se poate asta laughing))) adica eu mi-am ros unghiile multi ani ai erau super mici si naspa si dupa ce m-am lasat eu inceput sa creasca si apoi s-au facut cum spui tu.s-au regenerat. asta in cazul in care le ai roase

2 răspunsuri:
| AlexAndrei96 a răspuns:

Lasale sa creasca mari si frumoase laughing punele si apa in fiecare zi si ingrasamant (daca intelegi ce vreau sa zic) =]]]]

| BlackAngel33 a răspuns:

Ia-ti o oja cu efect regenerator.