| anddclaus a întrebat:

Cum as putea sa ma tund am parul mediu, saten, tuns filat fara breton omdulat la varfuri si nu ma fac cu placa

mi-ar sta bine permanent?

Răspuns Câştigător
| princess a răspuns:

Pai vezi ca daca ai parul mediu cand ti-l faci permanent ti se ridica destul de mult,nu pot sa imi dau seama daca ti-ar sta bine asta conteaza si dupa forma fetei,dar permanentul banuiesc, ca stii ca iti arde parul nu?! daca vrei permanent nu ti-l mai tunde ca apoi cu permanentu iti ramane prea scurt, iar daca ai varfurile tocite nu iti fa permanentu ca iti strici parul degeaba!:dintelegi?

1 răspuns:
| bombonika18 a răspuns:

Nu mai e la moda permanentul.fa-ti-l in scari, drept si cu breton intr-o parte. oricui ii sta bine asawinking