| Beiiuka a întrebat:

Cum as putea sa`mi fac si eu parul ca al Shakira? :d

De preferabil asa : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:11, s:0&tx=72&ty=73&biw=1024&bih=677

Răspuns Câştigător
| dieanuk a răspuns:

Pai iei o hartie de 10cm lungime si tot 10 latime o rasucesti si dupe ce o rasucesti vei obtine un tub si preseaza tubul si vei obtine un dreptunghi... daca ai placa sau feon de par sau ondulator invarte parul pe hartia aia si pui placa pe par sau feonu ca sa se infierbante parul(sper ca ai inteles cum) iar daca ai feon faci cu parul ud asa cum faci si cu placa... daca ai nelamuriri intreaba-ma

1 răspuns:
| ledzeppelin a răspuns:

Bigudiuri