| XxcatacatalinxX a întrebat:

Cum fac o fata sa ma placa? raspuns repede plzzz!

3 răspunsuri:
| NuMaDucEuLaGagiciEleVinLaMn a răspuns:

1. i-ai nr de tel
2. vb cu ea seara
3. la scoala vb cu ea alea alea o iei in brate pe la spate si vezi ce spune
4. o replica : daca te intreaba ''cf?'' tu spune-i ''mananc cirese. iti plac''? (iti plac sensu ala... te.ai prins u )

| Popik12 a răspuns:

Salut catalin o sati sp eu cum sa faci e foarte usor dar sa o faci cat mai usor deci citeste aici: Inceara sa o face sa rada mereu la gluemele pe care i le sp pe mess poartete foarte frumos aparo de toti care se ea de ia aju-o exp dai pixul tau daca ea numai are sau numai ii merge spuni ce frumos iti sta rochia aceasta sau ce poarta ea succes o sa fi impreuna cu ea daca urmezi pasi mei