| Gabriela2 a întrebat:

Cum imi pot face parul ca in poza aceasta?

http://weheartit.com/entry/16851054

3 răspunsuri:
| Debb a răspuns:

Neindreptat si tapat big grin

| KattySwaag a răspuns:

Il indreptzi cu placa si apoi il infoi un pic... dupa care il dai cu spray :*

| Bianca_6401 a răspuns:

Pai il faci un pic cu placa de intreptat... la breton si Restul intru cu placa in interor.Iei firul de par si in ppui in placa si raspucesti usor spre interior...Dar nu toate firele doar cele de la suprafata.Siii ai groja sa nu til arzi tongue. Apoi iei peria si o bagi pe sub par si tapezi un pic.O sa fie PERFECT happy Sper ca te-am ajutat si o sa-mi dai fundita happy