| oliviaaa a răspuns:

a doua e cea mai frumoasa iti recomand =)

| Misspink2000 a răspuns:

Niciuna nu e buna!

| Blueish a răspuns:

Paii 1 la mana mie cel mai mult imi place a treia si a doua este draguta dar mai chic a treia trust me. Si ai nevoie doar de un elastic, perie si o placa de par subtire. Ps iti mai dau un pont. Dupa ce te-ai pieptanat bine ca sa faci coada la fel ca in poza(sa lasi bretonul exact asa daca ai ) dupa ce ti-ai facut coada roaga pe cineva sa iti faca cu placa niste messy curls sau daca poti singura e si mai bine Uite iti las un link sa vezi cum se fac;;) aa si de asemenea ai mai avea nevoie de protectie pentru par atunci cand te faci cu placa ca s anul il arzi. Poftim linkul http://www.youtube.com/watch?v=0iB4Sp3zdqE Funda?;;)

| o0oAmelyo0o a răspuns:

A doua rste foarte draguta. funda?

| buburuza12 explică (pentru o0oAmelyo0o):

Ma refeream la modul in care sa imi fac asa. ce produse sa folosesc ..si restul happy dar mersi de sfat :*

| o0oAmelyo0o a răspuns (pentru buburuza12):

Scuze dar am crezut care crezi ca e mai potrivita sa iti faci.

| buburuza12 explică (pentru o0oAmelyo0o):

Este ok. :*