| Madyliciouse a întrebat:

Cum imi pot face parul(coafura) ca in poza a doua de la Blond >auriu?----- http://www.divahair.ro/......sea_de_par

Răspuns Câştigător
| Asdfasdefta a răspuns:

Tot ce ai de facut e sa iti incretersti varfurile parului cat de mult pot fi incretite laughing, apoi ca sa dai un volum prinzi parul in doua codite, dar nu cred ca va fi nevoie.
Eu doar ti-am sugerat poestea asta. dar cred ca fata aia are o tunsoare specifica, care este pentru acea coafura.Increarca totusi.Cu parul lung nu stiu daca merge!winking

2 răspunsuri:
| MariusUnk a răspuns:

Oribil.

Te duci cu poza aia la coafor si ii zici alia/aluia :
-Nene vreau sa ma aci asa la par!

Asta e.

| Madyliciouse explică:

As fi vrut pentru o petrecere de halloween laughing) nu ma intelegeti gresit laughing