| BingBang :D a întrebat:

Cum imi pot face parul ondulat/cret cu ajutorul placii de par? happy

Răspuns Câştigător
| alysk84ever14_6997 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=w74e5aXrFs4&feature=related

sper ca te-am ajutat...
papa:**:

4 răspunsuri:
| Ramona1 a răspuns:

Buna.
uite aici ceva care ar putea sa te ajute:
http://www.youtube.com/watch?v=gHD9538Y_rY&feature=related

| tina20 a răspuns:

Cea mai buna varianta este placa de par Remington S1051 Sleek & Curl. Cand o cumperi, are si un cd la ea, in care vei vedea f multe feluri de ati aranja parul, de a face bucle. merita sa o ai happy

| LoLo_9163 a răspuns:

Placile de par au diferite optuni! Daca nu ia-ti si u un aparat de ondulat parul sau impletestetil... puneti bicudiuri sau cocuri! Sunt multe optiuni! Mult noroc!winking