| AndreeaPisi12 a întrebat:

Cum imi pot indrepta parul fara placa? Si as vrea sa arate mai sanatos si mai matasos...

4 răspunsuri:
| Kandia15 a răspuns:

Lady-journal.com/parul-poate-fi-indreptat-fara-placa-de-par-afla-cum/
sau ...ra-placa-2

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi aici http://ofashion.cabanova.com/indreapta-parul-usor.html
O sa fi multumita

Sper sa te ajute

| Frumystefy a răspuns:

Ai nevoie de :
Parul tau curat si putin umed
Perie rotunta cu tepi
Feon cu trei viteze: mic, mediu, puternic
Sunt 4pasi simpli
1 cu o perie normala iti piepteni parul bine.
2 pe peria rotunda iti asezi parul in mod uniform in doua sparti ( dreapta si stanga)
3 deschizi feonul pe viteza medie
4 pe peria rotunda pui partea de par si cu feonul tii lipit de par cate douazeci de sec. cu pauza de zece sec. pui de doua ori pe fiecare parte
Nu indreapta ca placa Daca ai parul ondulat sau cret nu iti asigur rezultaye sigure