| fabian12345326 a întrebat:

Cum îți,, inveti" parul sa stea in partea dorita? Ex:îl ai într-o parte și vrei să-l,, inveti" sa stea pe spate.

Răspuns Câştigător
| Debo13 a răspuns:

Eu am avut cararea pe mijloc, prima oara cand mi am schimbat carare pe o parte, a fost cand am mers la o nunta iar coafeza mi-a facut un coc jos si cararea intr-o parte, mi-a placut mult asa ca urmatoare zi dupa ce mi-am spalat parul am luat un piaptan si am uscat parul cu piaptanul si uscatorul de par, (am facut cararea intr o parte iar parul l-am uscat folosind miscari cu piaptanul si usc in acelasi timp, cu aer rece*am citit undeva ca fixeaza parul mai bine la final daca folosesti aer rece*, in cazul in care ai parul lung/nu te incomodeaza poti sa il impletesti sau sa il prinzi lejer noaptea si sa dormi asa ca el sa se obisnuiasca mai usor) primele zile foloseam fixativ ca sa se "invete parul", dar dupa cateva spalari si "uscari " in aceeasi metoda a functionat.