| Deny14 a întrebat:

Cum ma pot face reprezentanta la firme in gen avon dar nu avon?

3 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Mergi la firma respectiva, sau iei legatura cu un alt reprezentant gen Avon, Oriflame...si te inscrie el.

| Mada06 a răspuns:

Poti lua legatura cu minelaughing), sunt reprezentant Oriflame si am nevoie sa imi dezvolt mica afacere. Ai foarte multe de castigat dar nu si de pierdut. Tot ce trebuie sa faci este sa vrei si sa ai ambitia ca prin aceasta mica afacere sa iti indeplinesti un vis.

| Catia a răspuns:

Buna happy eu sunt reprezentant oriflame si ti-as recomanda si tie deoarece primesti in programul de intampinare cadouri ai Comisioane din vanzari intre 23-40% (in functie de valoarea comenzii: 25lei... 249lei - 23%; 250lei... 499lei - 30%; peste 500lei - 40%) sunt multe lucruri de explicat, asa ca daca vrei sa afli mai multe poti sa dai add la id-ul skumpick_mada@yahoo.com.iti pot oferi informatii utile si daca esti din Bucuresti si decizi ca vrei sa devi reprezentant oriflame te pot inscrie chiar eu happy )