| NextGen a întrebat:

Cum miroase parfumul Black Suede Touch? Dar parfumul Full speed? Care miroase mai bine dintre cele doua? Care impresioneaza mai mult o fata dintre cele doua?

Răspuns Câştigător
| alex291201 a răspuns:

Am avut si Black Suede Touch si full speed si ca parfum mie mi se pare ca miroase mai bine full speed

3 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Pai este o chestie de gust si parere, mie imi place mai mult Full speed! Funda?

| carla2010 a răspuns:

Black Suede Touch are aroma de lemn de casmir si mosc, iar Full Speed are aroma de ienupar, chiparos si mosc. Dupa cum vezi, seamana. Imi plac ambele.

| Alex10023 a răspuns:

Cum doamne putem sa zicem cum miros parfumurile! Nu exista un cuvant concret pentru a distinge parfumurile! Fiecare are simtul olfactiv diferit.